• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
      

BASINDA BİZ

Aydın'da Mercedes onlardan sorulur!

Mercedes-Benz Türk'ün ülke çapındaki satış sonrası hizmet organizasyonuna Aydın'dan katılan Efe-Mer Otomotiv, başarılı çalışmalarıyla kısa sürede Aydın'da dikkat çekmeyi başardı.
Servis konusunda yarattıkları farkı görünür kılmayı başaran Mercedes Benz Özel Servisi Efe-Mer Otomotiv, yaklaşık 5 ay önce Ahmet Kaman ve Kenan Durmaz tarafından kuruldu.
 
İzmir'den kalkıp Aydın'daki eksikliği tamamlamak için Aydın'a gelen Kaman ve Durmaz ikilisi, serviste kullandıkları tüm yedek parçaların da orjinal olmasına büyük dikkat ediyor. 
 
Mercedes'in binek ve hafif ticari modellerinin özel servisini üstlenen iki ortağın en büyük özelliği ise, önceki yıllarda Mercedes-Benz'in yetkili servislerinde tecrübe sahibi olmaları.
 
Aydın'da Mercedes-Benz'in yetkili servis anlamdaki boşluğunu fark ederek kapatmayı düşünüp işe başlayan Efe-Mer Otomotiv,  müşterilerine profesyonel olarak servis hizmeti sunuyor.
 
Yedek parça satışı da yapan Efe-Mer Otomotiv, Mercedes-Benz'in tüm eğitimlerine katılarak başarı belgelerini almaya kazanan bir ekip.
 
Her gün sabah 08.00 akşam 18.00'e kadar Mercedes sahiplerine hizmet veren Efe-Mer Otomotiv, 7 gün 24 saat de acil servis hizmetini veriyor. 0543 208 74 42 no.lu telefonla anında ulaşabildiğiniz Efe-Mer Otomotiv'in acil servisi, ihtiyacınız olan ne varsa yapıyor.
 
Bugüne kadar İzmir ve Denizli'yi tercih eden Aydınlı Mercedes kullanıcılarının artık Aydın'da emin ellerde olduğunu belirten Efe-Mer Otomotiv, gerektiğinde müşterilerinin bulundukları mekanda araçlarını alıp gerekli servis işlemlerini yaptıktan sonra yine kendisine teslim ediyor.
 
Efe-Mer Otomotiv, 20 yıllık yetkili servis tecrübesiyle Aydın'da Zeybek Mah. 1509 Sok. No:17/1 (3. San. Sit.) hizmet vermektedir.